O NAS

Jesteśmy profesjonalistami na rynku fotograficznym i od wielu lat posiadamy autoryzację Fujifilm Polska. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów w najszerszym możliwym zakresie. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani naszą pracą.

Firma Digital Foto bierze swe początki z lat 70-tych ubiegłego wieku kiedy założyciele byli uczniami najlepszych Mistrzów fotografii na Podbeskidziu. Dzięki nim zdobyli wiele umiejętności i doświadczenia w tym artystycznym rzemiośle. W 1984 roku założyli firmę i systematycznie ją rozwijali. W tamtych czasach wiele czasu spędzano w ciemniach fotograficznych, przy powiększalniku i kuwetach wypełnionych chemią fotograficzną. Nieco później, końcem lat 90-tych, firma jako pierwsza w Bielsku-Białej i jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła pracę na minilabach analogowych, które dawały o wiele większą szybkość wywoływania zdjęć.

Na przełomie wieków, choć na początku nieśmiale  to jednak na stałe weszła na rynek fotograficzny technologii cyfrowa. Właśnie wtedy firma otrzymała obecną nazwę i wyposażyliśmy się w cyfrowego minilaba Noritsu QSS, cyfrowy sprzęt fotograficzny firmy Canon oraz najlepsze na świecie oprogramowanie do obróbki zdjęć. Kolejne lata przyniosły dalszy rozwój firmy i obecnie jesteśmy wyposażeni w jeszcze nowocześniejszy minilab Noritsu QSS-3701, ploter Epson, aparaty i obiektywy Canon najnowszej generacji oraz cały szereg innych urządzeni pozwalających nam na tworzenie wielu produktów fotograficznych na najwyższym poziomie.

Wiernym nam od lat klientom dziękujemy za zaufanie, a wszystkich nowych zapraszamy do współpracy a przekonacie się że warto korzystać z naszych usług.